Dom

Dobra organizacja w naszej łazience

Każda łazienka oprócz wany, prysznica, umywalki czy toalety musi posiadać miejsce, w którym spokojnie można schować kosmetyki, ręczniki oraz najpotrzebniejszy asortyment toaletowy. Niektóre przedmioty powinny byś schowane, niektóre mogą umieszczone być na półkach łazienkowych. Dzięki nim, asortyment w łazience posiada swoje miejsce, co sprzyja ogólnemu porządkowi. Jakie więc półki warto mieć w swojej łazience?

Półki naścienne

To najprostsze najszybsze i najbardziej powszechnie stosowane półki łazienkowe Banyo, które znajdują prawie w każdej łazience. Wykonane z dobrych i solidnych materiałów (najczęściej drewna) są odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią oraz wysokimi temperaturami. Co ważne, bez problemu można je zastosować zarówno w dużych, przestrzennych łazienkach, jak i w tych małych i klimatycznych.

Kolor półek

Półki łazienkowe dopasowujemy do ogólnej aranżacji łazienki. Jeżeli reszta mebli jest w kolorze białym, półki łazienkowe również powinny być w kolorze białym. Warto postawić na takie z nowoczesnym elementem np. podświetleniem ledowym lub ozdobą chromowaną – dzięki czemu będą swoistą dekoracją i praktyczną ozdobą każdej łazienki.

Gdzie kupić dobre i sprawdzone półki łazienkowe?

Taki asortyment najlepiej kupować w sklepach z wyposażeniem łazienkowym. Oczywiście taki asortyment znajdziemy też w marketach oraz w sklepach internetowych, jednak warto zwrócić uwagę na ich jakość. By przetrwały z nami kilka dobrych lat – muszą wyróżniać się dobrym wykonaniem i dbałością o każdy szczegół.

Ceny półek łazienkowych

Ceny półek łazienkowych wahają się dosłownie od kilku złotych do nawet 1000 zł za sztukę. Wszystko zależy od konkretnego producenta, modelu, materiału, z którego są wykonane czy też ozdobników, które taka półka posiada. Warto inwestować w meble, które są klasyczne. Prosta, minimalistyczna półka gdy nam się znudzi – ulegnie przekształceniu w inny, stylowy mebel. Zawsze ją bowiem można pomalować na inny kolor lub zamocować gdzie indziej. Takie podejście jest jak najbardziej ekologiczne i w aktualnych trendach – nie wyrzucajmy, tylko zmieniajmy.