Dom

Meblowanie domu

Czy Twoim marzeniem jest posiadanie idealnego domu lub mieszkania? Jeśli tak, musisz wiedzieć, że choć to piękne marzenie to jego realizacja może okazać się niezwykle skomplikowana.

Wspaniale umeblowany dom lub mieszkanie to coś, czym można się pochwalić, jednak samodzielne urządzenie domu by wyglądał jak z katalogu może być nieosiągalne. Jeśli więc czujesz, że sam nie będziesz w stanie urządzić swojego domu tak, jak to sobie wyobrażasz to być może powinieneś skorzystać z pomocy specjalistów takich jak na przykład dekorator lub architekt. Jeśli jednak chcesz wziąć sprawy w swoje ręce, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka rad, które pomogą Ci w umeblowaniu Twojego domu.

Lustra jako rozwiązanie dla małych pomieszczeń

Jeśli zależy Ci na tym, by optycznie powiększyć swoje pomieszczenie, zastosuj stary trik z wieszaniem luster. Lustra te powinny być możliwie jak największe, aby sprawiały wrażenie przedłużenia ściany. Samo miejsce lustra też nie może być przypadkowe – najlepszym pomysłem byłoby lustro powieszone na krótszej ścianie, dzięki temu zabiegowi twoje pomieszczenie zyska kilka dodatkowych metrów kwadratowych- oczywiście tylko wizualnie. Kolejnym pomysłem na to jak powiększyć twoje pomieszczenie jest kolorystyka w jakiej jest ono utrzymane. Najlepszym kolorem ścian dla małych pomieszczeń jest biały (oraz wszystkie jego pochodne), a także jasne odcienie szarości (raczej chłodne niż ciepłe).

Kuchnia, czyli serce domu

Jeśli chcesz, by Twój dom prezentował się jak z okładki magazynu wnętrzarskiego, zacznij od kuchni. W tym pomieszczeniu powinieneś zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół zaczynając od wyboru podłogi, a kończąc na uchwytach do szafek. Jeśli zatem zastanawiasz się jaką podłogę wybrać, postaw na płytki kuchenne Tubądzin – od dostawcy home 100. Jest to doskonałe podłoże do kuchni, które zapewni nie tylko komfort podczas codziennego gotowania, ale także niesamowity wygląd.