Co się sprawdzi na ścianach w pokojach dziecięcych?

Rodzice, którzy urządzają pokoje swoich dzieci, nie do końca wiedzą, co umieścić na ścianach. Obrazy są zbyt ciężkie i nie zawsze komponują się z mnóstwem zabawek. Dlatego też producenci rozmaitych akcesoriów do wnętrz proponują klientom ogromny wybór plakatów, które idealnie dopełnią aranżację każdego pokoju.

Modne plakaty do pokoju dziecka

Rodzice znajdą w sklepach wnętrzarskich sporo nowoczesnych, modnych plakatów, które doskonale sprawdzą się również w pokojach dziecięcych. Można wśród nich znaleźć kolorowe plakaty, na których znajdują się: misie, lalki, samochody, postaci z bajek, postaci z filmów itp. Osoby, które urządziły dzieciom pokoje w konkretnym stylu (np.: w skandynawskim lub boho), bez problemu znajdą również plakaty w subtelnych, delikatnych kolorach i wzorach, które doskonale wkomponują się w aranżację konkretnych przestrzeni.

Ile plakatów zawiesić na ścianę?

Warto podkreślić, że najlepiej wygląda ściana, na której znajduje się kilka plakatów o różnych rozmiarach i podobnej tematyce, oprawionych w takie same ramy. Dzięki takiemu zestawieniu na ścianie powstaje ciekawa kompozycja, która idealnie wpisuje się w obecne trendy wnętrzarskie.

Ile kosztują plakaty do pokoju dziecka?

Plakaty do pokoju dziecięcego można kupić w bardzo wielu sklepach stacjonarnych i internetowych z wyposażeniem wnętrz. W znanych sieciówkach z dekoracjami można znaleźć kolorowe, efektowne plakaty w cenie od 30 zł do 70 zł. Z kolei, w sklepach internetowych u producentów, którzy specjalizują się w tworzeniu asortymentu dla dzieci, plakaty do pokoju dziecięcego kosztują od 100 zł do 250 zł.