Garnki emaliowane idealne do przygotowywania zdrowych potraw

Garnki emaliowane używane są w gospodarstwach domowych jak i również w renomowanych lokalach gastronomicznych. W procesie produkcji nie uwalniają one szkodliwych substancji, nie zmieniają smaku potraw. Występują one w pastelowych, stonowanych kolorach, dzięki temu mogą stanowić doskonałą ozdobę każdej kuchni, jadalni bądź aneksu. Motywy kwiatowe stosowane na naczyniach przyciągają uwagę i pełnią atrakcyjny walor wizualny.

Garnki emaliowane odporne na działanie wysokich temperatur

Garnki emaliowane dostępne w https://www.e-sas.pl/domdekor/garnki/emaliowane są odporne na wysokie temperatury, zatem można w nich gotować różnego rodzaju potrawy. Są one odporne na korozję oraz ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Mają gładką fakturę, zapobiegają one rozmnażaniu się bakterii wewnątrz naczyń. Wyprofilowane uchwyty ułatwiają przenoszenie garnków z kuchenki na blat roboczy. Wyżej wymienione naczynia wyposażone są w grube dno, co ważne, świetnie rozprowadzają one ciepło w swoim wnętrzu. Wysokiej jakości produkty mogą służyć w nowoczesnej kuchni wiele lat.

garnek emaliowany

Emaliowane garnki do gotowania mleka, wody lub zupy

Emaliowane garnki długo utrzymują ciepło potrawy. Zaprojektowane są one w modnych, pastelowych odcieniach. Już od wielu lat wybierane są one do gotowania w domowych kuchniach. Występują w wielu rozmiarach i wyróżniają się różną pojemnością. Dużą popularnością cieszą się litrowe naczynia jak i również te większe, o pojemności 2,4 litra. Produkty te idealnie nadają się do gotowania mleka, kakao, wody bądź zupy. Po wylaniu z nich płynu, z łatwością można je wyczyścić w sposób ręczny. Można je także myć w zmywarce, bez obaw o uszkodzenie struktury i dna.