Płyn do zmywarki, który pozostawia idealnie lśniące naczynia

Lśniące, czyste naczynia są marzeniem wielu gospodyń domowych. Profesjonalne środki myjące, a także akcesoria do zmywarek zmiękczają wodę, pomagają w szybszym pozbyciu się smug i resztek jedzenia. Przykładem takiego profesjonalnego środka jest nabłyszczacz do zmywarki. Warto zauważyć, że ten wysokojakościowy produkt bardzo dokładnie nabłyszcza naczynia, przez co są one lśniące. Dodatkową zaletą tego produktu jest fakt, że chroni on szkło przed zmatowieniem.

Profesjonalne środki do zmywarki

Płyn do zmywarki, który jest regularnie stosowany, dba o higieniczną czystość naczyń. Ponadto, przyczynia się on do szybkiego odparowywania wody z powierzchni szklanek, sztućców, talerzy oraz garnków. W sposób szczególny przyspiesza on proces osuszania szkła. Dzięki temu naczynia po zakończeniu cyklu czyszczenia są od razu gotowe do użycia. Nie trzeba ich dodatkowo czyścić suchą ściereczką.

Nabłyszczacz do zmywarki – biodegradowalny i bezpieczny dla środowiska

Produkt jest bardzo wydajny i wystarcza na wiele cykli mycia. W celu skorzystania z jego zalet i możliwości wystarczy napełnić płynem odpowiedni pojemnik urządzenia. Zmywarka informuje użytkownika, gdy w urządzeniu skończą się zasoby płynu. Wówczas ponownie można za pomocą dozownika, nalać środek do wnętrza. Warto wiedzieć, że produkt od dr.prakti nie podrażnia skóry dłoni ani oczu. Ponadto, jest on całkowicie biodegradowalny i bezpieczny dla środowiska. Charakteryzuje go:

  • Wydajność,
  • możliwość wygodnego dozowania,
  • ekonomiczne opakowanie,
  • neutralny zapach.