Obrazy zwierząt – uniwersalny sposób by odmienić wnętrze!

Puste, białe ściany, bijące nieprzyjemnych chłodem i nudą na szczęście są spotykane już coraz rzadziej. Obok kolorów, przełamanych często różnorodną strukturą powierzchni i zjawiskowymi fototapetami zawsze niezawodnym sposobem na metamorfozę aranżacji jest dekorowanie ścian obrazami. Obrazy ze zwierzętami doskonale wpisują się w bardzo modny styl eko inspirowany naturą. Sprawdź jak szybko i łatwo możesz odmienić swoje ściany obrazami oddającymi piękno zwierzęcego świata!  

Salon skandynawski – czyli geometryczne obrazy zwierząt leśnych.

Minimalistyczne skandynawskie wnętrza świetnie dopełniają obrazy zwierząt leśnych. Obrazy te przedstawiają motywy zwierzęce w naturalnych i stonowanych barwach, bardzo subtelnie dopełniając przestronne i nowoczesne wnętrza. Zdecydowanie klasyką jest bardzo popularny motyw jelenia, gdzie geometryczne wzory stanowią nietuzinkową i bardzo ciekawą kompozycję. Geometryczne obrazy to niebanalne i nowoczesne rozwiązanie, które wnosi świeżość i energię do wnętrza. W zależności od gustu można postawić na:

  • monochromatyczne, proste grafiki,
  • odważnie przenikające się kolorami i geometrycznymi kształtami kompozycje,
  • delikatne, akwarelowe sylwetki lub szkice zwierząt leśnych na jednolitym tle.

Pokój dziecięcy – obrazy zwierząt, które sprawią, że maluch się uśmiechnie.

Dzieci zawsze mają swojego ulubionego zwierzęcego bohatera. I chociaż często jest to ukochany domowy pupil, zawsze gotowy, by wesoło przywitać małe rączki, dziecięcy czworonożny idol może być też znany z podwórka, z książki, z filmu przyrodniczego, czy zoo. Obrazy zwierząt, szczególnie te pełne kolorów, wesołych mordek, lub z zabawnymi ujęciami futrzaków takie jak te https://www.galeriaplakatu.com/zwierzeta-5. zawsze budzą uśmiech na twarzy malucha. Obraz z ulubionym zwierzakiem na ścianie sprawia, że dziecko czuje się bezpieczniej w swoim przytulnym pokoju.

obrazy zwierząt

Obraz ze zwierzętami – dla otuchy w poczekalni, u weterynarza, w gabinecie. 

Piękne foto obrazy umieszczone na płótnie, które przedstawiają głębię oceanu z różnorodnością podwodnego życia lub skąpaną w gorącym słońcu przestrzeń sawanny z dzikimi zwierzętami świetnie zajmują myśli. Takie przestrzenne obrazy, to doskonała propozycja do poczekalni czy gabinetu, pozwalając odciąć się od rzeczywistości. Obrazy ze zwierzętami na pewno ucieszą każdego właściciela czworonoga, podczas wizyty u weterynarza czy w sklepie zoologicznym.