Jakie lampy dekoracyjne wybrać do domu?

Oświetlenie domu jest istotne dla zdrowia oraz wystroju wnętrza. Dobre źródło światła zapewni komfortowe warunki do pracy i wypoczynku. By dodatkowo cieszyć się jego atrakcyjnym wyglądem, warto postawić na lampy dekoracyjne.

Lampy stojące

W salonie czy sypialni ozdobnym elementem mogą być stylowe lampy stojące, które wykorzystuje się jako dodatkowe źródło światła. Doświetlą one ciemniejsze miejsca, podkreślą najważniejsze elementy aranżacji i stworzą przytulną atmosferę. Ciepłe światło sprawi, że pomieszczenie będzie odpowiednim miejscem do wypoczynku.

Kinkiety

Lampy boczne z abażurem umożliwią stworzenie domowej atmosfery, a także nadanie wnętrzu elegancji. W sklepach dostępnych jest wiele modeli pasujących do pomieszczeń urządzonych w różnych stylach. Te lampy dekoracyjne z hurtownia-swiatla.pl można wykorzystać do optycznej zmiany powierzchni wnętrza.

Lampy stołowe z abażurem

lampy dekoracyjne

To świetne rozwiązanie szczególnie do pomieszczeń urządzonych w klasycznym stylu. Taka lampa podkreśli charakter salonu i stanie się jedną z jego głównych dekoracji. Lampy z kloszem sprawdzą się we wnętrzach w stylu retro, glamour, czy francuskim. Współczesne abażury są zdecydowanie atrakcyjniejsze niż dawniej, dlatego nie należy obawiać się, że pomieszczenie stanie się zbyt staroświeckie.

Lampy LED

Wiszące lampy LED łączą w sobie funkcjonalność i atrakcyjny wygląd. Mają niewielki rozmiar, dlatego można umieścić je w dowolnym miejscu – np. przy półkach, regałach, szklanych gablotach czy obrazach. To rozwiązanie ekologiczne i ekonomiczne, które świetnie komponuje się z głównym oświetleniem.